Jdi na obsah Jdi na menu
 


mé příběhy

Rozhodla jsem se, že vám sem přidám názvy a kratší popis svých příběhů. Už jich je víc než pár = 25 a některé nejsou ani nic moc extra, ale pokud budete mít o nějaký z nich zájem, tak až dopíšu Pod kápí a Srdce bouře zkázy, tak napíšu ten, který se vám bude nejvíce líbit.

 

 • Neporazitelná zbraň​ 

Příběh vypráví o dívce jménem Nym, která je Vyvolená a je předurčena zachránit svět před svým otcem, který je pán zla. Cestuje s černo mágem Villainem a s dvěma elfy - Tombay a Reasonem. Sama zjišťuje, že je i ona mág, zlatý. Zlatí mágové byli jen jednorožci, kteří jsou zakleti v jedné zbrani, kterou má Nym za úkol najít a zabít s ní svého otce. Zvládne Nym cestu plnou nástrah? Dokáže zabít svého otce? Dokáže Villain zabít svého bratra, který je pravá ruka pána zla? Dokáží Nym a Villain zlomit všechna svá prokletí, aby jejich láska mohla být skutečná? A koho si Nym nakonec vezme, Villaina a nebo prince lidí Ostena?

 

 • Anděl smrti

Příběh vypráví o Sandře, která je temný anděl. Ne vždy byla tak temnou a zlou, jak se teď na první pohled zdá. Bohužel ji ale temnota naplno ovládla a s nikým proto nemá slitování a soucit. Celým svým tělem touží jen po pomstě Bohům, protože ji kdysi něco udělali a ona jim to chce oplatit smrtí. Pomůže jí v boji proti bohům záhadný temný anděl Ternorys? Kdo je vlastně Ternorys? Rozpoutá Sandra válku mezi temnými a bílými anděli? Najde někdy v životě někoho, koho by mohla milovat?

 

 • Ochránce = DOPSÁNO

Příběh vypráví a dívce jménem Adrianna, která má poslání celého světa: musí chránit všechny dobré bytosti. Lidi, zvířata a nadpřirozené bytosti. Jejím úkolem je nastolit rovnováhu mezi dobrem a zlem a přitom musí dávat pozor, aby se z ní nestal netvor ještě horší, než nejmocnější Pán. Najde někdy vůbec někoho, koho by mohla opravdu milovat? Vyléčí někdy někdo její polomrtvé srdce? Zvládne nastolit rovnováhu? Dokáže se poprat se svou minulostí a přítomností?

 

 • Dítě blesku = DOPSÁNO

Příběh vypráví o Ynraně, která nemá rodinu a žije v dětském domově. Nemá přátele, protože ji nikdo nerozumí. Snaží se být nenápadná, ale to se jí nedaří díky její kráse. Její jediný přítel je její kočička Tajemství. Nikdo ji nechápe až do doby, než se v domově dětí změní ředitel, který sebou přivede i několik dětí, mezi nimiž je i Anro, který je stejný jako ona. Ukáže Ynrana někdy někomu jaká doopravdy je? Odhalí někdy pravdu své minulosti? Co je vlastně zač? Co se stalo s její rodinou, která záhadně zmizela? Co spojuje ji a Anroa.

 

 • Pláč krve

Příběh vypráví o dívce jménem Annabell, která je vlastně netvor. Zabila svoji matku při porodu a otec ji za to nenávidí. Annabell musela opět změnit školu. Na nové škole pozná Crusara, který má v mysli ukryto tajemství, které Annabell potřebuje, aby ovládla svět. Jenže teď neví, jestli ten svět chce doopravdy ovládnout. Ví že něco cítí k Crusarovi a to ji štve. Crusar však absolutně nic neví, ani to, že má v mysli velice důležité informace, které by mohli zničit svět, kdyby se dostali do špatných rukou. Ovládne Annabell svět? Jaké tajemství se skrývá v mysli Crusara? Má Annabell v srdci jen zlo a nebo i dobro?

 

 • Potomek bohů

Tento příběh vypráví o elfí dívce Niliaře, která je osobní stráž krále lesních elfů. Nemá rodiče a tak ve třinácti letech nastoupila jako jediná dívka do elfí armády. Byla tak dobrá, že si ji král vybral jako osobní stráž. Niliara je tajně zamilovaná do prince elfů, ale ten jako by ani nevěděl, že existuje. V říši elfů je problém s jedním malým tvorem, který pojídá elfí děti. Nikdo ho nemůže najít a tak se Niliara nabídne jako nejlepší z řad válečníků, že jej najde a zabije. Král tedy schvaluje a posílá s ní i svého syna prince, který je též nejlepší bojovník. Kdo je vlastně ten nebezpečný tvor? Co má s Niliarou společného? Kdo ji nakonec vysvobodí z vězení, kam ji dal král elfů, když neuspěla?

 

 • Znamení osudu

Příběh vypráví o dívce jménem Nyara, která má znamení osudu. Její schopností je ovládání živlů. Záhadný Reas ji chce odvést k jejímu mistru, kde se má naučit krotit svou moc a poté vést všechny nadpřirozené bytosti do války. Nyara se tedy vydává na cestu a po jejím boku jde Reas a po tom druhém její přítel Wyll, který ji nechce opustit. Jaké tajemství se skrývá v tajemném Reasovi? Koho si Nyara vybere? Rease nebo Wylla? Kdo z jejich trojice zemře? Vyhrají bitvu? Kdo je vlastně Nyara? Co je zač a kde se vzala?

 

 • Netvoří atrakce

Příběh vypráví o dívce jménem Jenny. Je vyvinutějším tipem vlkodlaka. Její chybou zemřou všichni z její rodiny a ona se stane Netvoří atrakcí a pokusnou panenkou. Vědci se snaží zjistit co je vlastně zač, ale nedaří se jim to ani po stoletém výzkumu. Jenny vůbec ani po sto letech nezestárla. Skoro každý den se na ni chodili dívat žáci z celého světa a jí vždycky píchli nějakou drogu, po které se proměnila do své pravé podoby. Skoro celý svůj život strávila zavřená v kulaté prosklené cely a s diváky za sklem. Dokáže se Jenny někdy dostat z jejího vězení? Bude mít někdy nějaké přátele? Kdo je chudý kluk bez rodiny, který jí nakonec pomůže k útěku? Proč má neustálou touhu po masu a krvi lidí? Zbaví se někdy toho netvora, kterým je?

 

 • Zlatá šelma

Příběh vypráví o dívce Dandles, která je duch lesa. Její pravá podoba je zlatý tygr. Chrání les a jeho poklady. Jednou si ji najme jeden král, který má tygra a nedokáže ho zkrotit. Dandles souhlasí a tygra zkrotí. Král se do ní kvůli její kráse zamiluje, ale nechce si ji vzít, protože je chudá a bez rodiny. Místo ní si tedy bere nějakou blonďatou ženu, která se bojí tygrů, takže nakonec vyžene jak Dandles, tak i tygra krále, o kterého se starala. Když však krále a jeho ženu i se synem napadnou v lese panteři, Dandles je přispěchá zachránit i s tygrem, kterého vyhnali. Dandles tedy prozradí své tajemství. Jak se Dandles vypořádá se zlomeným srdcem, který jí zlomí král? Kdo bude nakonec vrahem krále? Ušetří Dandles prince, který ji též nenávidí? Dokáže se Dandles vůbec někdy smířit s tím, že ji všichni nenávidí a že ji nikdo nemiluje?

 

 • Na povrchu taková, uvnitř však jiná

Příběh vypráví o dívce Kelin, kterou pronásleduje démon její mrtvé kamarádky. Kelin tajně miluje kluka jménem Jack. Kelin se také musí vzdát svých kamarádek, když ji démon začne trestat. Začne ji stahovat kůže zaživa z těla. Nejprve na levé ruce od zápěstí dolů. Kelin o tom nikomu neřekne, ani své rodině. Pouze si tajně začala ruku obvazovat a doufat v to, že se zahojí. Jediný kdo na to přišel byl Jack, když ji pozoroval, jak odchází do své skrýše a tam si mění obvaz. Démon jí nakonec stáhne kůži z celé ruky. když se jí ruka zahojí, její kůže na ni je hrubá a vyrůstá z ní tlustá vrstva hrubých vlčích chlupů a její nehty se změní v drápy. Jak se s tím nakonec Kelin vypořádá? Zbaví se někdy démona? Proč ji vlastně ten démon pronásleduje? Co se stane mezi ní a Jackem? Najde někdy klid?

 

 • V utajení

Příběh vypráví o dívce jménem Anna. Anna má mnoho přátel a jejích nejlepších pět kamarádek ji podporuje. Anna je pořád uzavřená do sebe a nikdo o ni neví moc věcí. Hodně skrývá svoji krásu, kterou odhalí, když se pořádá párty u kluka jménem David. Všichni si myslí, že je to nějaká modelka a ne vůbec jejich kamarádka nebo spolužačka. Nikdo však neví, že Anna žije dvojí život. Ve dne se musí chovat jako normální holka, ale v noci je agentem. Anna nemá rodiče ani sourozence, protože je zabili kvůli jejímu osudu a proto je již od deseti let agentem. Na agenta byla moc malá a proto z ní udělali mutanta. Dokáže Anna najít vrahy její rodiny? Dokáže ovládnout toho mutanta uvnitř sebe? Jaké jsou vůbec její city k Davidovi? Odhalí někdy své tajemství?

 

 • Lovkyně duší

Příběh vypráví o dívce bez jména. Nemá rodiče, nic. Nikdo neví a nikdy to nikdo ani nebude vědět, kde se vlastně vzala. Sama si vymyslela jméno, který si již nechala - Samir. Samozřejmě že nikdo o ní nic nevěděl. Ani ona sama o sobě pomalu nic nevěděla. Je to již 11 let co se zjevila při bouřce uprostřed noci před prokletou školou. Jediné co o sobě pořádně věděla je to, že není normální. Viděla věci, které ostatní neviděli. Ničeho se nebála a všechny její smysli byly mnohem vyvinutější než smysli čehokoliv na světě. Kdo je lovkyní duší? Kde se vzala a co je zač? Pro koho je Samira nebezpečná? Pro lidi a nebo pro něco co pomalu neexistuje? Kdo ji to pořád pronásleduje?

 

 • Život nebo Smrt

Příběh vypráví o dívce, která je jako kdyby nic nevěděla. Jako kdyby měla vymazanou paměť, ale přitom ona jen nechce myslet na svou nekonečnou minulost. Nenávidí se za to, čím je. Aby mohla zapomenout na minulost, musela si i vymyslet nové jméno - Záhada. Je to zvláštní jméno, ale v jejím ukrytém světě se to až moc neřešilo. Záhada je prostě zvláštní dítě a to se již nikdy nezmění. Kdo si bude muset vybrat mezi Životem a Smrtí? Bude mít někdy Záhada naději, aby mohla mít normální život? Co je vlastně zač? Proč žije jiný život než ostatní?

 

 • Léto snů

Příběh vypráví o dívce jménem Eny. Jen Eny, nijak jinak. Dívce je čtrnáct a nějakou náhodou se stala vedoucí toho nejlepšího letního tábora v zemi. Je to tábor od 13 do 18 let. Není to obyčejný tábor, protože tento trvá celé letní prázdniny, ale zase tábor nabízí ježdění na koních, ježdění v závodních i obyčejných autech a stejně tak i motorkách a čtyřkolkách. Eny se tu potká s klukem jménem Jan, kterého již zná, ale něco se mezi nimi stane. Proč je Eny vedoucí? Co to skrývá Jan za tajemství? Je Eny opravdu člověk jak si i ona sama myslí?

 

 • Hrátky s Démonem

Příběh vypráví o dívce jménem Werworfie. Takovéto jméno jí dali její rodiče, kteří ji nakonec odvrhli. Ona se jim za to však pomstila a to krutě. Werworfie nakonec zůstala sama bez rodiny. Chtěla začít od začátku a tak si změnila jméno na Wer. Začla chodit na školu, kde potkala jednoho kluka, se kterým prožila své nejhorší i ty nejlepší chvíle. Dostala se s ním do světa nad zemí ze kterého ona sama přišla, kde bohužel kluk zjistí, že mu Wer celou dobu o sobě lhala a tak ji začne nenávidět. Bude ještě někdy kluk Wer věřit? Komu z nich bude hrozit smrt? Vyzraje Wer nad svým dávným přítelem Démonem, se kterým si nepříjemně zahrávala? Dokáže přelstít samotné prokletí a Smrt?

 

 • Hřiště Smrti

Kniha vypráví o dívce jménem Klarke. Není to člověk, ani netvor, ona je Kouzelnice. Krvavá kouzelnice, což z ní dělá spíš čarodějnici. Ve světě lidí probíhá masové vyvražďování čarodějnic, ježibab a kouzelnic. Lidí se jich bojí. Klarke je již jedna z posledních a nejmocnějších a proto musela začít chodit na soukromou školu čar a kouzel. Její rodiče jsou však lidé a proto ji nechápou, ale i přes to ji milují. Bohužel její rodiče umírají při pohledu na svou dceru, která se dostala do hry jménem Hřiště Krve. je to hra, ze které ještě nikdy nikdo nevyšel živý. Klarke tak zůstane sama, má jen sama sebe. Jak letošní hry Hřiště Krve skončí? Bude konečně po šest seti letech první přeživší? První vítěz?

 

 • Pravda či lež

 Příběh vypráví o dívce jménem Engii, která je oblíbená. Jenže ostatní ji mají rádi a obdivují ji jen proto, že neznají pravdu. Znají jen vymyšlený příběh a lež, za kterou se Angii schovává, protože její skutečný život je mnohem horší než ta pohádka, kterou vypráví ostatním. Její praví a krutý život však někdo odhalí a dozví se pravdu všichni kolem. Její již tak krutý život se změní ve zlý sen. Zjistí někdy Angii jaké prokletí ji vlastně sužuje? Dokáže zlomit prokletí a kletbu jejich rodiny? Získá si ještě někdy oblibu lidí?

 

 • Odvržen do samoty

Příběh vypráví o Upírovi Kleinovi. Klein je něco mezi Nejvyšším a Středním upírem, takže unikát. Možná i proto byl pověřen jistým úkolem - zničit svět lidí a naučit je, kdo je tu pánem. Klein se úkolu nijak nebál a s lehkostí jej přijal. On totiž lidi nenáviděl a nejraději by je všechny vysál do poslední kapky krve. Ovšem když začal plnit úkol, vše se změnilo. Nejen jeho pohled na svět lidí, ale i na ostatní upíry. Musí se najednou před lidmi skrývat, protože je sám a bez své moci. Co se zvrtlo? Proč je na vše sám? Dokáže uniknout jisté smrti? Co mu udělalo jeho plemeno? Proč má důvod nenávidět svou rasu?

 

 • Strážcův klíč

Kratší příběh vypráví o Jassi, která se těší na svoji první dovolenou. Jede pryč, protože se potřebuje odreagovat a nemyslet na to, že její rodiče jsou ve vězení na doživotí. Jassi je již plnoletá a tak si může dělat co chce a proto jede na záhadnou dovolenou, aby tam potkala mnoho nových lidí. Seznámí se s neodolatelným Derikem, s namyšlenou Ilvis a s nepřátelským a tvrdým Zoreanem. Potká i mnoho dalších lidí, ale tito ji nejvíc zaujmou. Jakmile se Jassi dozví od Ilvis svůj úkol, změní se jí ihned celý svět. Pozná, že lidi nejsou na první pohled takoví, jak se zdá a že ne všichni lidé jsou nevinní a okouzlující. Dokáže se Jassi smířit s tím, že prostě není obyčejná a její rodiče ve vězení nejsou právem, že tam jsou za někoho jiného? Dokáže sama sobě zachránit život a přitom neublížit ostatním?

 

 • Při stínu slunce

Další příběh vypráví o dívce, která chtěla rozluštit záhadu světa. Nejen že chtěla zjistit, jestli opravdu existují nadpřirozené bytosti, ale chtěla znát pravdu lidské mysli. Mnohokrát si přála od měsíce, aby se sama stala nadpřirozenou bytostí, ale nesplnilo se jí to a proto se obrátila na jiného mocného pána. Zrovna v den svých narozenin se v to rozhodla, aby požádala slunce o splnění svého přání - ,,Chci znát vše, co se mi zlíbí." nemohlo to dopadnout dobře a taky to tak nedopadlo. Teď má dívka už jen jedno jediné přání - aby mohla vrátit zpět čas a nikdy si to přání nepřát, bohužel se jí toto přání již nikdy nesplní. Co se stane, když si přejete přání ve špatnou chvíli? Dokáže jedna věta zničit celý váš život? Dokáže se někdy někdo smířit s tím, že je opravdu sám jen se svým tajemstvím, které ze srdce nenávidí?

 

 • Zabijákem

Život není opravdu lehký a už vůbec ne, když se živíte vražděním lidí. Hrdinka příběhu o tom ví své. Před jistou smrtí ji nakonec zachrání ten největší milovník koňských závodů a její největší nepřítel - král. Ano je to zvláštní, ale je to tak. Král totiž chce, aby jej dívka, jakožto ,,nejlepší" jezdkyně reprezentovala v tom největším závodě na koních. Dívka je sama o sobě velice nebezpečná, jedna z nejnebezpečnějších lidí na světě a proto musí být stále pod dozorem velice nedůvěřivého kapitána stráží Terse. Dokáže se vůbec dívka zotavit ze svého napůl živého a napůl mrtvého stavu? Dokáže vyhrát ten nejtěžší závod na koních? Dokáže utéct a získat opět svoji tak vysněnou svobodu? Co vlastně skrývá všechno za tajemství? Kým doopravdy je?

 

 • Za dveřmi

Často nikdo neví jaké to je chodit do školy, kde vás všichni nenávidí a vy k nim chováte úplně stejné pouto. Jo, Terry to však zná velmi dobře. Vždy ji lákala tajuplná místa a různá tajemství a proto také v nové škole hned navštívila - samozřejmě že tajně, starou a opuštěnou část školy, kde prý straší. Ten kdo tam prý vstoupí, tak se již nikdy nevrátí. Terry se nikdy nebála a proto ani neposlouchala kecy bojících se spolužáků a tajně se tam vydala. I když tam byly na zdech nápisy krví a podobně, pokračovala dál až k té nejvzdálenější místnosti, kde narazila na zvláštního kocourka. Co to bylo za kočku? Kde se tam vzala? Proč je stará budova školy tak strašidelná a je pravda co se o ní povídá? Odhalí Terry tajemství školy? A dokáže jistému člověku zachránit život?

 

 • Pod kápí

Málokdy mívají dívky nějaký titul jako nejlepší nájemný vrah v zemi a podobně, ale dívka příběhu, která je stále skryta pod kápí a je nejlepší zlodějkou a mistrem v útěku, dobře ví, že se takovýto titul nezískává lehce. Ona sama si jej musela velice pracně vydobýt. Dlouho neměla žádného soupeře, protože byla taky dobrou nájemnou vražedkyní a uměla velice dobře zacházet se zbraněmi, byla to dívka ,,umění" , ale i tak se jednou našel někdo, kdo jí byl roven - ,,Pravá ruka Ďábla" , tak se přezdíval, protože nikdo nevěděl, jak se jmenuje. Měl jediného pána a to samotného krále. Dívka se bohužel nechala chytit do jeho pasti. Podařilo se dívce někdy utéct? Kdo je ,,Pravá ruka Ďábla"? Dokáže zabít někdy jejího rovného soupeře? Kvůli čemu šla do vězení? Co z ní dělá tak výjimečnou dívku? A co její tajemství, které se zdá být čím dál víc zapletené a nerozluštitelné?

 

 • Koncem krásy

Ne každý má vždy možnost jet někam daleko na dovolenou a dívce Andy se to nakonec podařilo - jede do Paříže. Vždy se tam chtěla podívat a její největší sen se ukrýval tam - Eiffelova věž. Její sen se jí splní a ona má pocit štěstí, protože má velice chudé rodiče, který dali všechny své peníze na tuto dovolenou, aby si jejich jediná dcera mohla splnit sen. Andy si myslí, že je vše dokonalé, ale to se změní, jakmile vystoupá a splní si sen. Doopravdy, jí teprve začalo peklo a to začalo její smrtí, kterou to však nekončí. Proč nemohla pokojně zemřít? Co jí kazí její sny? Co ji vrátilo zpět do světa živých a co se stalo kvůli ní po celém světě?

 

 • Pod vlivem viru

Aidlin je obyčejná holka, kterou postihl jistý vir. Do té doby měla pohodový život, plno přátel a dokonce i kluka, ale stačil jeden špatný okamžik a její život byl celý naruby. Vlastně si ji našel vir a dopadlo to následovně - má neskutečné tajemství, které nemůže nikomu říct, všichni si myslí, že je nějaká čarodějnice či co, protože se zázračně rychle vyléčila z postižení viru, proti kterému neexistují ani žádné léky a ještě k tomu je úplně jiná než všichni ostatní a nesmí se stýkat se svým klukem a nesmí se bavit se svými přáteli. No není to zábava? Jak asi toto může dopadnout?

Do komentářů mi prosím pište, jaký příběh se vám líbil nejvíce a já pak podle hlasů vyberu ten, který vás nejvíce zaujal a nejvíce se vám líbil.

Moc vám děkuji. :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pokračuj!!! Jsi super!

(Nikol, 6. 12. 2015 15:49)

Ahoj. :)
Myslím si, že máš neskutečný talent, který se jen tak nevidí. Je úžasné, kolik až máš nápadů a co dokážeš vymyslet a jak dokážeš vtáhnout čtenáře do děje.
Blahopřeji ti k tomu, že již píšeš přes rok a doufám, že budeš ještě dlouho pokračovat.
Ráda bych si někdy chtěla přečíst všechny tvé příběhy a ani nedokáži říct, který zní nejlépe, ale určitě se nevzdávej a pokračuj!
Jsi dobrá a talentovaná.

Re: Pokračuj!!! Jsi super!

(Ann, 6. 12. 2015 15:56)

Moc děkuji Nikol! :D
Velice jsi mě potěšila a musím tě ujistit, že hodlám ještě dlouho pokračovat a jen tak nepřestat psát.
Děkuji že si myslíš, že mám talent, ale zase bych z toho nic velkolepého nedělala, protože zatím píšu jen sem na svou stránku a to skoro nic není. Až jednou třeba nějakou knihu vydám a bude mít úspěch, tak až potom bych to hlavně nazvala talentem.
Ale přes to ti moc děkuji! :D